The Vampire Diaries: Spoiler about Nadia and Katherine

18. listopadu 2013 v 18:16 | Klér. |  The Vampire Diaries ~ Other & News

Nemůžeme se dočkat až uvidíme jak postupuje vztah mezi matkou a dcerou - Nadiou a Katherine zejména proto, že v nejnovější epizodě řekla umírající Katherine Nadii , aby na ni zapomněla . Nina Dobrev mluvila s TV Line o této rodinné dynamice a říká , že to bude boj:

,,Tak trochu to bude boj mezi nimi dvěma , protože Katherine je její matka a ona se cítí oprávněná ," řekla Nina. ,, Teď, když je Katherine slabší , tak Nadia bude bojovat o to , aby se o ni mohla starat a aby ji měla ve svém životě , ale Katherine stále dělá věci , které ji zlobí . Zkrátka není dobrá v myšlení na jiné osoby . Musela by se to naučit od Nadie . ale dozvíte se , že Katherine nakonec bude chtít tento vztah. ale prostě pořád se jí to podaří pokazit. "

Aww , začínáme litovat Katherine . Tak dlouho se vyvarovala skutečným lidským spojením a teď neví jak se má chovat , když chce mít láskyplný vztah se svou dcerou .

Doufejme , že Nadia je trpělivá upírka a nebude investovat hodně energie do ochraňování Katherine. Vzhledem k tomu, že Katherine stárne velmi rychle nejsme si jisti , zda Nadia bude schopna udržet svou matku v bezpečí . Ale člověk nikdy neví ! Nadia je poutnice. Možná zná lék na vyléčení.

Kopíruj ze zdrojem!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© Copyright 2013 - 2013 | FANSITE | Fan-thevampirediaries
Hosting | Blog.cz